ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-ФЛЕШМОБ "РАЗОМ ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ!"

8 лютого 2022 року студенти групи ЕС 4-1 електротехнічного відділення коледжу разом з класним керівником Надією Соловйовою також долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу "Разом для найкращого Інтернету!" Метою флешмобу є підвищення обізнаності та вжиття конкретних дій для забезпечення захисту і розширення можливостей молоді в Інтернеті. День безпечного Інтернету сприяє більш безпечному і відповідальному використанню онлайн-технологій дітьми та молоддю по всьому світу. Наш заклад освіти отримав позначку на спільній карті учасників онлайн-заходу. Під час проведення виховного заходу студенти виконували вправи у віртуальній кімнаті, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті.